GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 8459300
nr 845 9300
Tallrikar
6 st, Kina, Dia18-20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2013
kl 20:15:44
9/9 09:28:29